اختصاصی؛

در شرایطی که مفهوم تندروی جایگزین انقلابی گری در عرصه سیاسی کشور شده، فقدان این مبارز متواضع و خط امامی بیش از پیش احساس خواهد شد.

 

حزب مجمع ایثارگران در پی درگذشت حاج سید محمود دعایی پیام تسلیتی صادر کرده است که متن آن در ادامه می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون

خبر درگذشت یار صدیق امام و انقلاب حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید محمود دعایی، داغی سنگین بر دل های دوستداران امام و انقلاب قرار داد.

دعایی که عمر با برکت خود را در جهت استقرار حکومت قانون و مبارزه با ظلم و بی عدالتی در همراهی با امام و مردم ایران صرف کرد، پس از امام هم همواره در کنار مردم ایستاده و در جهت وحدت در جامعه کوشید.

دعایی سراسر عمر خود را در ساده زیستی، اخلاق مداری و حق گویی سپری کرد و همچون پدری دلسوز در جامعه حضور داشت و از این جهت الگویی بی بدیل بود.

درگذشت دعایی معضلی جدی برای جامعه خواهد بود، در شرایطی که مفهوم تندروی جایگزین انقلابی گری در عرصه سیاسی کشور شده، فقدان این مبارز متواضع و خط امامی بیش از پیش احساس خواهد شد.

مجمع ایثارگران این ضایعه اسفبار را به خانواده محترم، ملت ایران ، مجمع روحانیون مبارز، خصوصا جامعه فرهنگی و اهالی رسانه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این عالم گرانقدر رحمت و همنشینی با نیاکان مطهرش، امام و شهدا را مسالت دارد.