خانواده حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی در پیام خود برای درگذشت محتشمی پور نوشت: مرحوم محتشمى پور نه تنها مغضوب رژیم صهیونیستى بود بلکه در سایه قدرت جریان نفوذ همان بیگانگان که انقلاب را تهى از جمهوریت و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش مى خواهند، مورد حذف و طرد قرار گرفت.

 

خانواده شیخ مهدی کروبی در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر محتشمی‌پور پیام تسلیتی صادر کرد.

متن کامل این پیام به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

 

خبر درگذشت حجت السلام و المسلمین على اکبر محتشمى پور از یاران با وفاى امام که خدمات بسیار ارزشمندى در دوران مسئولیت های مهم اش به انقلاب و مردم ارائه و بخاطر تعهد به آرمانهاى اصیل انقلاب و مردم مورد بی مهرى حاکمیت قرار گرفته بود، موجب تأسف و تأثر بسیار شد.

 

مرحوم محتشمى پور نه تنها مغضوب رژیم صهیونیستى بود و در این مسیر علاوه بر جراحات دیگر دست خود را در حادثه تروری وحشیانه از دست داده بود بلکه در سایه قدرت جریان نفوذ همان بیگانگان که انقلاب را تهى از جمهوریت و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش مى خواهند، مورد حذف و طرد قرار گرفت و در عزلت و تنهایی به دیار باقی شتافت.

 

این ضایعه که بر عزیز در حصرمان بس گران آمد را به خانواده محترم مرحوم محتشمى پور به و یژه همسر گرامى، فرزندان، بستگان نسبى و سببى و دوستداران این عزیز سفر کرده تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال براى آن مرحوم غفران و رحمت الهى و براى بازماندگان صبرى جمیل مسئلت مى کنیم.

 

خانواده مهدى کروبى

 

منبع: اعتمادآنلاین